Nabídka masáží

Masáže jsou skvělým prostředkem na uvolnění svalů po námaze, při dlouhodobé jednostranné zátěži, nebo také jako relaxační procedury. Zároveň se masáží aktivuje lymfatický systém, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Masážní oleje hydratují a regenerují pokožku, aromatické oleje svou vůní napomáhají k psychické relaxaci klientů. Účinek masáže lze znásobit rehabilitační terapií, tzv. Míčkování.

Každá masáž je přizpůsobená individuálním potřebám klienta. S výjimkou teplých letních dnů se masáže provádějí na nahřáté podložce.  Zde jsou uvedeny klasické "zdravotní" uvolňující masáže. Nabídku relaxačních masáží a dalších procedur naleznete v sekci Relaxační masáže a wellness.

Luxusní masáž zad (60 min.)

Jedná se o masáž zad, šíje, hýždí a zadní části paží s důrazem na uvolnění a lehké protažení svalů a úponů, případně odstranění blokád.

Masáž zad (40 min.)

Jedná se o masáž zad s důrazem na uvolnění a lehké protažení svalů a úponů, případně odstranění blokád. Ideální v kombinaci s masáží zadní strany dolních končetin.

Luxusní masáž šíje (40 min.)

Při této masáži se provádí masáž šíje, ramen a oblasti lopatek, v případě potřeby i horní části hrudníku.

Masáž šíje (20 min.)

Masáž se provádí vsedě, masíruje se oblast šíje, lopatek, ramena, paže a horní část hrudníku.

Omlazující masáž obličeje (15 nebo 40 min.)

Masáž s použitím masážního válečku s růženínem. Zlepšuje krevní oběh, zmírňuje otoky, snižuje stres a napětí. Růženín je podle učení feng-šuej minerál lásky, krásy a harmonie. K masáži se používá BIO Mandlový olej.

Varianta deluxe je doplněná o další proceduru, která zajišťuje maximální hydrataci pleti a relaxaci. Je vhodná k 50minutové přístrojové lymfodrenáži, kdy se krásně využije čas určený pro aktivizaci lymfatického systému..

Masáž dolních končetin (60 min.)

Masáž zahrnuje masáž chodidel, lýtek a stehen. Možno zaměřit se na problémy s celulitidou či otoky. Lze provádět i částečnou masáž - přední nebo zadní strana nohou (30 min.) Doporučuji spojit masáž zadní strany dolních končetin s masáží zad.

Masáž horních končetin (40 min.)

Masáž zahrnuje masáž prstů, dlaní, předloktí, paží a ramen, případně horní části hrudníku.

Myofasciální masáž 

Jedná se o speciální druh masáže která se provádí s minimem oleje a je velmi pomalá. Dá se použít v rámci jakékoli uvolňující masáže, nebo se dá masírovat konkrétní partie pouze touto technikou. 

VIP relax pro dva 

Speciální nabídku naleznete na Speciální akce

Vytvořte si webové stránky zdarma!