Relaxační a wellness procedury

Kůže je největší orgán těla, ale bohužel většinou na ni často zapomínáme. Přitom o zdravou pokožku těla musíme pečovat stejně jako o vlasy, pleť a nehty. 

V Brně je málo možností wellness služeb, proto Vám ve Studiu FeelGood nabízím pestrou škálu procedur.

Indická masáž hlavy (25 min.)

Velice příjemná procedura, při které dochází k odplavení stresu. Masíruje se vlasová část hlavy, následně se provádí jemná lymfatická masáž obličeje a nakonec masáž uší.  

Harmonizující celotělová masáž (60 min.)

Jedná se o masáž celého těla, kde se neřeší žádné bolesti, důraz je kladen na hlubokou relaxaci. Provádí se nahřátým olejem.

FeelGood Spa - kombinace péče o pokožku s masáží  (120 min.)

Přijďte vyzkoušet novinku v péči o tělo - 120minutovou wellness péči o tělo. Po peelingu následuje celotělová masáž (na přání nahřátým olejem) zakončená vysoce relaxační indickou masáží hlavy. Výsledkem bude hydratovaná a vyživená vláčná pokožka a relaxovaná mysl. Ideální péče nejen o opálenou pokožku.

Chocolate Spa - rozmazlení teplou čokoládou (50 min.)

Čokoláda patřila od pradávna mezi slasti pro duši, mezitím byly objeveny i výjimečné účinky kakaového másla na pokožku. Výsledkem je hladká a sametově jemná pokožka. Čisté kakao obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů a snadno vstřebatelných antioxidantů. Dle vědeckých výzkumů je kakao považováno za nejbohatší plodinu na antioxidanty. Antioxidanty chrání tělo před volnými radikály, což jsou malé molekuly vznikající v průběhu běžných metabolických procesů. Nadměrná tvorba volných radikálů má také roli v procesu stárnutí. Chocolate spa je speciální 50minutová péče o záda s použitím pravé čokolády - peeling, masáž a zábal. 

Speciální péče o nohy (cca 60 min.)

Spousta z Vás i díky sdílené zkušenosti Míši z CoolBrnoBlog objevila pozitivní účinky přístrojové lymfodrenáže ve Studiu FeelGood. Praxe mě přesvědčila, že ještě větší a lepší efekt má lymfodrenáž ve spojení s masáží nohou. Dalším prostředkem, jak zlepšit stav nožek, je speciální péče, která zahrnuje peeling, nanesení speciální prohřívacího skořicového zábalového prostředku a zabalení nohou do igelitových fólií. 

U varianty deluxe lze využít čas, kdy klientka odpočívá v zábalu, k omlazující masáži obličeje (masáž růženínovým válečkem v kombinaci s manuální masáží) a masáži rukou za zvýhodněnou cenu.
Tuto proceduru doporučuji absolvovat minimálně 1x týdně po dobu dvou měsíců a prokládat ji přístrojovou lymfodrenáží. Je třeba také dodržovat pitný režim, aby se toxiny a další odpadní látky měly v čem z těla odplavit.

Tělové rituály - celotělové zábaly (90 min.)

Péče o tělo formou celotělových zábalů je nejen příjemná, ale také tělu prospěšná. Po zábalu bude pokožka svěží, hydratovaná a vypnutá.
Procedura spočívá v nanesení speciálního prostředku pro vyhlazení pokožky, následuje sprcha a pak se aplikuje speciální krém a následuje zabalení do fólie, která umocňuje působení aktivních látek. Po odstranění fólie je pokožka vláčná a voňavá. Ze zkušenosti vím, že výběr aroma je velmi individuální. Proto nechávám výběr zábalového krému až těsně před procedurou. Je to tím, že tělo si v daný moment intuitivně samo řekne, na co má "chuť". Příště může chtít něco jiného :-) 
V době, kdy klientka odpočívá zabalená do fólie, je vhodné pro umocnění zážitku a hlubší relaxaci proceduru obohatit o indickou masáž hlavy nebo omlazující masáž obličeje.

Zábal je také možné zkombinovat s masáží. Perfektně funguje masáž nohou a následný skořicový zábal.

Příklady zábalových procedur

Skořicový s rakytníkem (proti celulitidě) - používá se při speciální péči o nohy

Skořice je známá svými prohřívacími a zpevňujícími účinky, což působí blahodárně na problematické partie postižené celulitidou. Po sérii 10 zábalů v kratších časových rozestupech (2x týdně) jsou u většiny lidí  projevy znatelně mírnější. Doporučuje se zábal aplikovat po masáži BIO skořicovým olejem.                                                                                         

Fíkový (zvláčňující) - limitovaná nabídka

Tento zábal krásně pokožku provoní a vyhladí. Samozřejmostí je hydratace a zjemnění pokožky těla. Pocit znovuzrození zaručen :-)

Vytvořte si webové stránky zdarma!