NOVINKY


 

A je to tady! Vyslyšela jsem vaše přání a rozšířila jsem nabídku o novou rozmazlující proceduru. Nyní si můžete vychutnat hodinovou CELOTĚLOVOU MASÁŽ nahřátým olejem. S blížícím se podzimem a klesajícími teplotami přijde vhod teplo, proto masáž probíhá na vyhřívané podložce. Tato masáž nemá za cíl pomáhat s blokádami a spazmaty. Je absolutně...

Pro zpříjemnění masáže můžete v chladném období zdarma využít vyhřívanou podložku! Ta bude samozřejmě automaticky nabízená při harmonizujících celotělových masážích nahřátým olejem :) Tak se těšte a objednávejte! A před masáží šíje budeme šíji nahřívat speciálním límcem.

Nově ve Studiu FeelGood nabízím procedury pro dospělého a dítě. Bližší info naleznete v záložce Speciální akce - Varianta 8. Těším se na vás! :)

Ve Studiu FeelGood nově nabízím myofasciální masáž - jedná se o speciální techniku masáže bez oleje, která přináší uvolnění zatuhlým svalům. Ideální po sportu - nohy, ale lze použít na jakoukoli část těla.

Protože chci, aby Vaše návštěva ve Studiu FeelGood byla opravdovým zážitkem, můžete nově využít masáže úžasnými oleji značky Rituals. Vůně, která Vás zahalí, působí blahodárně na uvolnění a odbourává stres. Ve variantě pro dámy i pány.

Milé klientky, je tu akce speciálně pro Vás! Využijte novinky v nabídce wellnessových procedur - levandulový, brusinkový nebo luxusní kokosový rituál - a přijďte se nechat hýčkat do Studia FeelGood. V nabídce jsou i dvě čokoládové varianty, péče s arganovým olejem, skořicový zábal proti celulitidě a luxusní záležitost s brazilskou guaranou. Škoda,...

Milí klienti, vzhledem k nucené přestávce prodlužuji platnost všech voucherů o dva měsíce. Od pondělí 11.5. se na vás opět těším ☀️

Velikonoce

12.04.2020

Klidné Velikonoce a snad brzy na viděnou ve Studiu FeelGood, milí klienti! Těším se na vás 🙂

Na základě četných přání Vám čas od času budu nabízet možnost strávit příjemné sobotní dopoledne či odpoledne se svým protějškem či kamarádkou. Aktuální akce se koná výjimečně na Velký pátek, tj. 10.4.2020. Vybírat si můžete z balíčků na https://www.studio-feelgood.cz/specialni-akce/.

Ke každému tělovému rituálu, který absolvujete v únoru nebo v březnu,budete mít protivráskovou světelnou terapii tří vybraných partií v oblasti obličeje zdarma. Tajný tip: můžete koupit své drahé polovičce poukázku na tuto proceduru k Valentýnu :)

Vytvořte si webové stránky zdarma!